www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Защо сме бедни


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Защо сме бедни
Eлтимир
Публикувано на: 17.10.2007, 11:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Знаете, че не си падам по разказване на сънища, но сега точно това ще направя. Сънувах, че се намирам някъде в бъдещето, в някакво село. И с някакъв говорехме за бедността. При комунизма, тоест при държавния капитализъм беше ясно - изкараното отиваше за държавата, тоест за "Партията". После също беше ясно - изкараното го вземаха "демократите", тоест разбойниците. "А сега защо хората са бедни?" - попитах събеседника си.
Няма да разказвам целия сън. Изводът беше, че хората винаги ще бъдат бедни, щом ги управляват нехора. Хората винаги ще бъдат бедни, щом ги управляват същества, различни от тях. Различни по Вяра, по етнос, по сексуална ориентация /имам предвид гейокрацията, за която писа проф. Янков/, по раса и т. н.
Та сега идат някакви избори. Някои от нас даже ще гласуват. Молбата ми е: приятели, ако все пак сте решили да гласувате, то много внимавайте да не дадете гласа си за някой нечовек.


--------------------
PM
Top
bobired
Публикувано на: 17.10.2007, 12:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 34
Дата на регистрация: 23-July 05



QUOTE
Та сега идат някакви избори. Някои от нас даже ще гласуват. Молбата ми е: приятели, ако все пак сте решили да гласувате, то много внимавайте да не дадете гласа си за някой нечовек.


Да, аз ще гласувам. Ако не гласувам, тогава онзи от галерията с фланелка "Разумът побеждава" ще избере вместо мен.
PM
Top
antijew
Публикувано на: 17.10.2007, 12:39
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Елтимир @ Oct 17 2007, 11:41 AM)
"А сега защо хората са бедни?" - попитах събеседника си.

Та сега идат някакви избори. Някои от нас даже ще гласуват. Молбата ми е: приятели, ако все пак сте решили да гласувате, то много внимавайте да не дадете гласа си за някой нечовек.

Понятието бедни Елтимир мисля,че е общо.Може да си беден финансово,а може да си беден и Духовно.Според мен Българина в момента е беден и на двете бедности.Беден е Духовно в момента,защото в стремежа да си набави финанси за отцеляване,няма време да обърне внимание на своя Дух.Не говоря за всички,а за повечето.
Бедни сме финансово/не говоря за себе си/,защото системата-матрица ни натика силово в бетонните градове,които създаде и ни принуждава да работим за нея,а не за себе си.Ние сме роботи,които работим за паразитите!Кога Българина беше по-независим?Аз знам!А Вие?Тогава той работеше за себе си,а не за системата-паразит,и беше богат Духовно.Не беше и толкова гладен физически,колкото е сега.

На изборите няма да гласувам,защото не виждам сред кандидатите Човеци.А и то е нормално системата-паразит да не допусне сред кандидатите Човеци.Нали Те ще се опитат да я разбият!Играта-"избори" за малцина от народа е ясна...!


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.10.2007, 15:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Имах предвид материалната бедност. Хората от моя сън бяха дрипави и гадни. Причина за материалната бедност е духовната бедност. Ако ние се осъзнаем, ако спрем да поверяваме съдбата си в ръцете на не-наши, всичко ще се промени. Само това исках да кажа. Нашите съдби трябва да са в ръцете на хора нашата кръв и от нашата вяра. Ако видите чужд в листите и на най-свестната партия - не гласувайте за тях. Ако изобщо гласувате, защото лично според мен гласуването няма смисъл. Има смисъл друго. Да им резнем кранчето. Да спрем да им плащаме данъци. Да спрем да ги храним. Но то е тема за друг разговор.


--------------------
PM
Top
antijew
Публикувано на: 17.10.2007, 15:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Елтимир @ Oct 17 2007, 03:10 PM)
Причина за материалната бедност е духовната бедност.

Така е.Прав си.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
antijew
Публикувано на: 17.10.2007, 15:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Елтимир @ Oct 17 2007, 03:10 PM)
Да спрем да им плащаме данъци. Да спрем да ги храним.

Аз съм спрял да им плащам данъци/не защото не мога/ на паразитите и мисля,че това
може да бъде част от Съпротивата на Българина.Но само аз няма да мога да доведа Пролетта,защото сам съм уязвим.Но ако по-голямата част от Народа ни се събуди и разбере,че с това си действие може да доведе до положителен резултат за страната ще бъде добре.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 17.10.2007, 16:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Като споменахте за ДАН-ък ( тоест нещо което дължим ) си мисля че като почнат събитията ( а надявам се да са по-скоро) в новите ценови условия все повече хора ще почнат да осъзнават че всичко което са длъжни да плащат по закон е лептата за паразитите. За да живеят на наш гръб.
Примерно Гражданска (без)отговорност за колите, в(м)инетки, хиляди видове такси....акциз на всеки литър горива, прескъпия ток( по скъп от Италия, Испания и Гърция), прескъпия хляб в който има набутани няколко вида данъци, ... и пр.
Ако масово се спре да се плаща кой каквото съумее - и паразитите ще се оцъклят за няколко месеца след като няма свежи постъпления. Дори и за жандармерията дето ги пази - няма да има за заплати. smil3dbd4e5e7563a.gif

Истината е че във всяко село човек може да се организира стопанство и с месеци да е независим от държавата( каквито все още има в повечето села, Пример: ние с баща ми до преди не отдавна произвеждахме екологична продукция за поне още 5 семейства да се изхранват, но след като години наред ни я изкупуват на цени под себестойноста се отказахме да бъдем роби на паразитите), а ако повече хора се обединят и си помагат - държавата ще има да взема от такива хора! Но задължително за да стане това е всички приели този начин на живот да спрат да се съобразяват с каквато и да е стари правила. На никой да не му пука за данъци, глоби, актове....тогава само тази ненаситна пиявица ще остане без нужната и кръв и ще и се наложи да поумре.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
АлексТТ
Публикувано на: 17.10.2007, 16:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 54
Участник # 657
Дата на регистрация: 7-November 06



Аз смятам да ида и да пусна един празен плик.
PM
Top
antijew
Публикувано на: 17.10.2007, 16:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (АлексТТ @ Oct 17 2007, 04:00 PM)
Аз смятам да ида и да пусна един празен плик.

Няма ли да е по-добре вместо да се разкарваш,да отидеш на въздух сред ПриРодата?


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
SoYoung
Публикувано на: 17.10.2007, 17:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 152
Участник # 1 117
Дата на регистрация: 30-August 07



Това,за което се говори в тази тема,а именно бедността е засегната и в темата за българското село.Мисля да добавя,че когато цените станат нетърпими-цигари и алкохол ще се вдигнат поне 2 пъти от сегашни стойности,хляба и съответно др. зърнени продукти и всичко с брашно ще скочи,олиото и продукти с него също,захар и продукти с нея,месо и продукти с него,мляко и т.н. да не изреждам всичко...хората колели масово животни и зарязвали ниви по селата заради ниски изкупни цени на продукцията им!Докъде я докарахме!Да храним мангалите паразити и разни други нехора и небългари.Усещам,че ще има едно връщане по българските села,съчетано с излизания на 1 или повече хора от дадено семейство за малко в чужбина.Натурата ще си я произвеждат сами хората.Паричките с без данък `щото не са оттук.И паразитите наистина ще си отмрат за нула време.
И още нещо-буквално половин час преди да пиша този си постинг слизам от автобуса за работа.Там става скандал-група циганки се качват за 3-4 спирки,но искат да минат гратис като мотаят кондукторката с дребни монети.Единстен аз(а автобуса е тъпкан с работници) минах няколко метра до тях и помогнах 2 от неплатилите циганки да слязат веднага.Всички останали мълчат като ГЪЗОВЕ!! smil3dbd4d99c6eaa.gif
Какво да им кажа?Че парите от гратиса ще излязат от нашите джобове (пак)?!?Слязох си и веднага ви пиша това.Просто дребен пример за това как се оставяме да ни тъпчат.
Да споделя и още нещо-присъствал съм на същите сцени десетки пъти-това е първият път,когато реагирам наистина силно!Свързвам го с вас и този сайт.Продължавайте! smil4334ad1724132.gif
PM
Top
anti666
Публикувано на: 17.10.2007, 17:56
Quote Post












Значи като спомена за гонене на гратисчии от авотбуса, наскоро още един като теб ми спомена с горчивина, че като изхвърля мангали от автобусите всички мъже мълчат и гледат навъсено. Единствено възрастните хора го аплодират. Той го прави това за спорт и добра натренираност, ако някой мангал е достатъчно глупав да му се ежи. Ракцията на тези мъже си има обяснение - те са зомбирани. Тук няма предвид само масово нлп, което се прави вече в големите градове (с честота, въздействаща най-вече върху мъжете между 25-45г , които са и потенциалната заплаха). В случая имат ефект и масмедиите, дори последните размирици в Красна поляна. Хората разсъждават горе-долу така;
Защо да се вра между шамарите? Тая гадна циганка най-много да ме прокълне или да извика по джиесема подкрепление и да ме попукат на следващата сприрка. И са прави. Ако никой не се намеси може и така да стане.
Една от целите на този нов световен ред е гоите да се отчуждят един от друг, от семейство, род, нация. Всеки за себе си, а така най-лесно може да се контролират.
Приятел (офицер от полицията) извънслужебно в София вижда как до самата спирка някакъв изрод изнасилва момиче. Хората минават покрай тях, тя пищи, а всеки се прави, че не вижда. Както и да е, след намесата му (заедно с още един появил се мъж в момента, когато вижда, че някой се намесва) този е заловен, оказва се че е рецидивист, а отделно е просто един измекяр. Два шамара и е готов. Обаче минучавите си мислят, тоя може да е мутра, може да да е луд и да има оръжие или просто някакви си уреждат взаимоотношения - я по-добре да не се занимаваме.
Именно тази психика на българина ако се промени, ако всеки един от нас разбере, че Те не са всесилни, че всичко е един добре напомпан въздух под налягане и започнат да си помагат един на друг - тогава пътя към изхода е намерен. Защото българина някога не е бил такъв. Това всичко е наложено в подсъзнанието от годините юдокомунизъм, когато Някой отгоре му е казвал какво да прави. "Те" вдигнаха цените, "Те" пак спряха тока, "Те" колят и бесят, а ние какво можем да направим. След това пък тия Те се поеха от мутрите, които са си пак предишните. Ако се окаже, че тия "Те" са просто едни измекяри, като онзи пишман изнасилвач - спукана им е работата. Важното е народа да се събуди.
Top
SoYoung
Публикувано на: 17.10.2007, 18:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 152
Участник # 1 117
Дата на регистрация: 30-August 07



Не знам дали е било НЛП,но видях лека насмешка в лицата на мъжете.Жените не реагираха никак.Автобуса взима главно работници от Корабостроителен и Кораборемонтен завод "Одесос" във Варна и принадлежащи им фирми.Имаше мъже и два пъти колкото мен а аз не съм от дребните.Просто една апатия и/или пасивност усетих във всички.Реагирах импулсивно на ситуацията,защото сама жена(кондукторката) беше срещу 4 нахални мангалки и до тях един циганин,но като видя,че се меси външен човек и загуби говор и картина.Такива работи стават в милата ни родна страна...прости примери от всекидневието,но показват слабите страни на българите и колко е важно да сме единни.
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 17.10.2007, 18:34
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Моето мнение по случая е следното. Ти много добре си постъпил като си се намесил и подкрепил контролорката. И аз така бих направил ако има казус "цигани-българи".
Случая си е случай. По важното е за какво може да се използва случая. Аз бих го използвал да се развикам по циганите, че са паразити, че все на наш гръб лежат, че нищо не става от тях, мангали , боклуци... и следейки внимателно реакцията на останалите българи в автобуса ще преценя кои от тях ме гледат с насмешка и ще ги запитам на висок глас защо не са се включили в ситуацията, нима не са българи, нима една жена контрольорка е по смела от тях, нима циганите-гратисчии са толкова значими и важни, а българите не са ?... и други подобни неща с които здравеняците от автобуса да се почувстват като путьовци.
И съм убеден, че при подобен случай в същия автобус със същите пътници следващия път ще има и други дето да се намесят.
На хората след толкова здраво зомбиране им е нужен малко личен пример за да се осъзнаят и почнат да действат така както им казва духа. А това почне ли да се случва масово - значи чудото е станало и никой не може да ни устои на нас БЪЛГАРИТЕ.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
anti666
Публикувано на: 17.10.2007, 18:53
Quote Post












Забравих да кажа как свършва историята с изнасилвача. След като виждат, че двама са се намесили, хората от спирката също се хвърлят да пердашат изрода (който още бил със смъкнати гащи и ерекция). Едвам успяват да го опазят от развилнялата се тълпа, докато дойдат колегите им от полицията. Накрая пристига и бащата на момичето, който също го почва, докато онзи е с белезници.
Това в психологията на тълпата си има точно име, нещо като лавинообразен ефект. Важното е да има в началото някой да започне. Ако се върнем няколко години назад, темата национализъм беше грозна дума. Малцина бяха тези, които се осмеляваха да кажат нещо - един от авангардите беше и този сайт. Именно тук за първи път се публикуваха доказателства за нлп по масмедиите - 25ите сатанински кадри в Отзвук и Боби турбото. Сега, 2007 вече такива сайтове са няколко десетки, а националистите се умножават с всеки изминал ден. Въпрос на време е да започнат да се организират за самозащита и организиран отпор срещу Геноцида.
Top
SoYoung
Публикувано на: 17.10.2007, 18:54
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 152
Участник # 1 117
Дата на регистрация: 30-August 07



Всъщност да допълня-намесата ми беше чисто словесна,но клоняща и към физ.намеса ако се наложи.Диалога:
Аз:ние(от автобуса конкретно) нещо по-малко ли сме от вас,че да плащаме(и показвам билетчето).Слизай веднага!!(като се надвесвам над главата на кондукторката пред мен).
Мангалките:абе жена не й дърпай парите(банкнота от 2 лева) ще ги скъсаш!
Кондукторката продължава да им вика:Плащайте си билетите да ги нямаме такива "1 спирка само"(понеже много добре знае след колко спирки е циганската махала в квартала).
Най-дъртата мангалка си вади жълите стотинки(половин шепа и почва да брой...така нарочно бави плащането а другите ровят навсякъде уж търсят пари.
В крайна сметка си слязоха 2 а две останаха като си признаха "ми ний до обръщача сме само".Пък то си е крайна спирка smil4334ad1724132.gif
В крайна сметка и приказката за "обръщача се оказа лъжа и си слязоха в началото на квартала.Дребни детайли от днешната простотия дето я изтърпях.Просто за да видите оригинални лъжи.
И пак да кажа-поне доколкото се чуваше(на няколко метра от мен) не чух глас да се обади.Винаги,когато има "сейр" всички млъкват изведнъж.Това е като условния рефлекс на кучето на Павлов или както там беше.Отврат!Яд ме е само,че не теглих една майна на пътниците и да им покажа къде тревата е по-зелена да попасат smil4334a62fd4260.gif
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020